Neohodnoceno

Dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-10 kg

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-10 kg je vybavena 3 bodovými bezpečnostními pásy (možnost nastavení), vybavena komfortním polstrováním pásů, pohodlnou zmenšovací vložkou a adaptéry.

Skladem
Kód: CARLO UNI
Značka: Camarelo
1 790 Kč
Kategorie: 0-13 Kg
Záruka: 2 roky
hmotnost: -
Isofix: ne
lze připevnit ke kočárku: ano
modelový rok: 2022
nastavitelná výška opěrky hlavy: ne
odpovídá normě: ECE R44/04
ochrana proti bočnímu nárazu: ne
orientace: proti směru jízdy
podsedáky: ne
řada: Carlo
snímatelný a prací potah: ano
váhová kategorie: 0-10 kg
výrobce: Camarelo
záruka: 2 roky
Váhová kategorie: 0-10 Kg

Dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-10 Kg je autosedačka, v univerzální barvě hodící se ke kočárkům Camarelo. Autosedačka má nánožník, stříšku a adaptéry, které umožňují instalaci dětské autosedačky na konstrukci kočárku. Autosedačka patří do kategorie "univerzálních" a splňuje všechny požadavky Evropské normy E20 a Evropského standartu ECE44R-04 pro všeobecné použití v automobilu. Připevňuje se proti směru jízdy automobilu, na sedadle, kde není nebo byl deaktivován airbag. Krásné autosedačky s 3 bodovými bezpečnostními pásy s možností nastavení, vybaveny ochrannými návleky - polstry na pásech a jejich zapínání. Dětské autosedačky Carlo jsou vybaveny zmenšovací vložkou pro nejmenší, která je odnímatelná a praktická na údržbu. Součástí dětské autosedačky je nánožník a odepínací boudička - stříška. Autosedačku lze zakoupit s IsoFix bází, uveďte do poznámky.

(IsoFix bázi najdete ZDE).

Pokud chcete dětskou autosedačku Camarelo Carlo používat s IsoFix bází, dejte nám prosím vědět, aby vše fungovalo je třeba vyměnit skelet této autosedačky.